دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 13:51

بازدید استاندار محترم استان به همراه هییت همراه از کارخانه سوت ماشین

استاندار اردبیل به همراه فرماندار و مدیران سازمان توسعه صنعت، معدن و تجارت و شهرک های صنعتی از واحد تولیدی و صنعتی سوت ماشین بازدید کرد.
جناب آقای اکبر بهنام جو با حضور در کارخانه تولیدی و صنعتی سوت ماشین ضمن گفتگو با مدیران این مجموعه و بازدید از بخش های مختلف کارخانه گفت: ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در استان مورد توجه قرار گرفته و دولت هم آماده حمایت از بخش های خصوصی برای سرمایه گذاری در این بخش است.
وی اضافه کرد: با ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی وتکمیلی زمینه صدور محصولات تولیدی به بازار های جهانی فراهم خواهم شد. استاندار اردبیل همچنین ادامه داد:دولت از طرح ها و سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اشتغالزایی استقبال کرده و آماده تامین زیر ساخت ها برای تولید وصنعت می باشد.
همچنین استاندار از فعالیت های این مجموعه در عرصه تولید و اشتغالزایی شایسته تقدیر کردند و ابراز امیدواری کردند که بتوانیم شاهد ایجاد و توسعه مجموعه های موفقی از این دست باشیم.


   1396/10/29 13:43

 
هدف داشتن با هدف گذاشتن متفاوت است. نوشتن اهداف از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. افرادی که اهداف مکتوب دارند ده برابر دیگران موفق ترند.  (بریان تریسی)